×
לוח שנהעיצוב אלבום מהודר חלקעיצוב אלבום מהודר שאטועיצוב אלבום בוקעיצוב קנבסבלוק עץצור קשר

תקנון

ברוכים הבאים לאתר – "רוט אלבומים", אנחנו עושים ונעשה הכול על מנת שתהיה לכם חוויית משתמש נפלאה והנאה מרובה מהמוצרים והשירותים השונים המסופקים ע”י החברה. מטעמי נוחות, תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר אך פונים לגברים ונשים כאחד.

זמני פעילות

ימי ראשון עד חמישי 10:00-19:00 בימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים המקום יהיה סגור ולא תהיה בו עבודה ואיסוף מוצרים

זמני ייצור

אנו משתדלים להדפיס אלבומים תוך 3 ימי עסקים, שאר המוצרים בין יום ליומיים, במידה ולא עמדנו בזמנים על הלקוח לברר ולשאול לפי מספר הזמנה. על אף שאנו משתדלים לעמוד בזמנים, ייתכן ויהיו שיבושים היות ואנו תלויים בעובדי ייצור וחומרי גלם, החברה לא לוקחת אחריות על איחורים מסוג זה.

זמני משלוח

אנו מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ, זמן משלוח עד 72 שעות. מזמן שהזמנה מוכנה . המשלוח נעשה ע"י חברה חיצונית, אין החברה נוטלת אחריות על איחור בזמני המשלוח.

שימוש במערכת עיצוב

אנו מאפשרים גישה לתכנת עיצוב אשר שייכת לרוט אלבומים, הלקוח רשאי להשתמש בה, ולשמור פרויקטים בענן של האתר, החברה תשתדל ותעשה כל מאמץ לשמר את הפרויקטים שנמצאים בעבודה, אין החברה אחראית על תמונות או פרויקטים מכל סוג אשר נעלמות/נמחקות מהמערכת.

איכות מוצר

אנו ברוט אלבומים משתדלים לעשות את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר. במידה והמוצר הגיע פגום או אינו תואם את הציפיות. על הלקוח לעדכן ואנו נשתדל לתקן את מה שניתן בהידברות והבנה של שני הצדדים.

צבעים ואיכות הדפסה והמוצרים

המשתמש מצהיר כי ידוע וברור לו כי באופן טבעי קיימים הבדלים משמעותיים, בפרט בגווני הצבעים בין המסך של בית העסק לבין המסך של הלקוח (מחשב/טאבלט טלפון נייד או מצלמות למיניהם או כל מסך אחר), ובין תצוגת התמונות והמוצרים והכריכות המוצגים באתר לבין המוצר בפועל. כך ששינויים בגווני הצבעים בין תצוגת המוצרים על גבי המסך לעומת גווניהם במוצר המודפס לא ייחשבו בשום אופן כמוצר בלתי תקין, ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה בשל כך (לידיעת המשתמשים מובהר כי קיימים הבדלים בתצוגת הצבעים גם בין מסכים שונים). איכות התמונה הנשלחת להדפסה באחריות השולח ( כגון. מידה. טישטוש. פיקסול וכדו' ) כמו כן מובהר כי עלולות לחול סטיות של עד 10% במידות המוצר המודפס לבין המידות שנקבעו בהזמנה. סטיות כאלו ייחשבו כסבירות ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה בשל כך.

מחירים

החברה רשאית לשנות תמחור מוצרים, דבר זה לא יהיה נפוץ אך עלול לקרות מדי פעם גם ללא הודעה ללקוח החברה תפרסם מדי תקופה מבצעים הנחות או קופונים על מוצרים שונים, לא ניתן להשתמש בו זמנית בכמה מבצעים אלא אם ניתן אישור על כך . לאחר סיום תוקף המבצע, המחיר יחזור למחיר הרגיל.

תשלום

החברה רשאית לדרוש הצגת פרטים מזהים או נוכחות וחתימה של הלקוח או של בעל כרטיס האשראי ששילם עבור המוצר כתנאי למסירת המוצר. כל עוד התשלום על הזמנה לא בוצע . לחברה תהיה הזכות הראשונה על המוצרים שהוזמנו.

דיוור

המשתמש מסכים ומאשר כי פרטי כתובת/ות הדוא”ל שיימסרו לאתר על ידו, וכן פרטי זיהוי והתקשרות נוספים ישמשו את החברה לצורך דיוור הודעות שרות למשתמש לרבות אך מבלי לגרוע, אישורי הזמנה, חשבוניות וכיוצ”ב. למשתמש תהא נתונה כל העת אפשרות להסיר עצמו מכל אחת מרשימות התפוצה של מסלולי הדיוור השונים, באמצעות לינק הסרה לרשימת התפוצה בתחתית כל דיוור או בפנייה לשירות הלקוחות.